DUCH SERVICE

Szukasz zakładu, który spełni
Twoje oczekiwania?

 

Nasz serwis skierowany jest do ludzi ceniących swój czas
i pieniądze dlatego zawsze staramy się o:Wysoką jakość usług


Terminowość


Profesjonalizm

Świadczymy usługi z zakresu:

Mechanika
Samochodowa

W ZAKRES USŁUG WCHODZI:

PRECYZYJNE POMIARY W TECHNICE 3D
SYSTEMEM BOSCH FWA 4630

Źle ustawiona geometria kół wpływa nie tylko na komfort, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo jazdy. Warto przynajmniej raz w roku zlecić pełną kontrolę kół i zawieszenia.

 

JAKO JEDYNI NA POMORZU POSIADAMY:

DAS 1000

Zestaw do regulacji
Asystentów Pasa Ruchu, ACC*
oraz innych systemów
wspomagających.

 

*Obsługujemy wszystkie dostępne na rynku systemy
(ACC, ACC1, ACC2, ACC3)

BROSZURA

Klimatyzacja

 

Nabijamy, czyścimy oraz naprawiamy systemy klimatyzacji.

Wiemy jak sprawić aby klimatyzacja w Państwa aucie działała na miare oczekiwań!

 

Pamietaj czystość i regularny serwis klimatyzacji
to oszczędność jak również bezpieczeństwo!

POWER PRO.1001

Uniwersalny, komputerowy, ultradźwiękowy System pomiarowy SHARK firmy BlackHawk w roku 1998 zdobył złoty medal na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych Autosalon ’98 natomiast w roku 2000 złoty medal na targach Poznań Motor Show. System SHARK uzyskał, także wiele nagród i wyróżnień międzynarodowych między innymi: The Queen’s Awards for Technological Achievement, Spirit of Innovation Award, Grand Prix International Paris.

Do napraw blacharskich wyspecjalizowani pracownicy naszego serwisu wykorzystują: Uniwersalna platformowa rama naprawcza BlackHawk przeznaczona do naprawy wszystkich modeli samochodów osobowych, dostawczych i terenowych.

Image module

Miałeś szkodę?

Zadzwoń

tel./fax: +48 (58) 300 40 49

biuro@duchservice.pl

Firma DuchService Centrum Naprawy Samochodów posiada w pełni wyposażony w specjalistyczne urządzenia dział lakierniczy z profesjonalnymi strefami przygotowawczymi i komorami lakierniczymi firmy FOBO.

Stosujemy najwyższej jakości
materiały lakiernicze firmy
PPG Industries.

 

Lakiernia pracuje według technologii odorozcieńczalnej zgodnej z dyrektywą UE 2004/42/CE. 

 

Image module
Image module
Image module

Posiadamy urzadzenia diagnostyczne (KTS, VAS, VAG, Multimeter) dzieki czemu jestesmy wstanie sprawdzic wszelkie usterki i komunikaty z komputerów pokladowych wiekszosci marek samochodow. Posiadamy licencje oraz oryginalne wciaz uaktualniane oprogramowanie firmy Ross-Tech – VCDS

Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalne maszyny do kompleksowej obsługi samochodów w zakresie wymiany oraz naprawy każdego typu ogumienia. Oferujemy PRZECHOWALNIĘ OPON oraz kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie doboru ogumienia do samochodów osobowych i dostawczych.

Kompleksowa renowacja samochodu, polega na rozebraniu go na części pierwsze, wypiaskowaniu nadwozia, naprawach blacharskich, regeneracji wszystkich podzespołów, pracach lakierniczych, tapicerskich, a na koniec ponownym montażu i regulacjach. Jest to na tyle szeroki zakres prac, że w większości przypadków pochłania od kilku miesięcy, a nawet lat pracy.