1998
Historia
DuchService
Historia Centrum Naprawy Samochodów Duch Service rozpoczęła się w 1998 roku w małym garażu na Gdańskiej Orunii. W początkowej fazie swojego prężnego rozwoju bazowaliśmy głównie na naprawach blacharskich i lakierniczych. W celu zaspokojenia potrzeb i oczekiwań naszych Klientów w roku 2008 zainwestowaliśmy w budowę kompleksowego centrum naprawy samochodów, gdzie do dnia dzisiejszego świadczymy nasze usługi. Ogromne doświadczenie i zaufanie jakim obdarzyli nas nasi Klienci w 2017 roku zaowocowało przystąpieniem do sieci Bosch Service, czyli sieci warsztatów o najwyższym standardzie.
Image module

Firma DuchService Centrum Naprawy Samochodów posiada ponad 24 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

co pozwala na zapewnienie, że jest Partnerem na miarę Państwa oczekiwań.
SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

Jakość, bezpieczeństwo, solidność i fachowość!

To nasze zasady i cele, które wdrażają i przestrzegają pracownicy o najwyższych kwalifikacjach oraz nasi Partnerzy biznesowi oferujący produkty najwyższej, możliwej jakości.

Abyście mogli nam Państwo zaufać, spełniamy wszystkie normy i wymogi techniczne wysoko oceniane przez specjalistów branży samochodowej

DUCH SERVICE CENTRUM NAPRAWY SAMOCHODÓW
Bliżej niż myślisz!
Nasze Centrum znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Jadąc od strony Pruszcza Gdańskiego to zaledwie 200 metrów od głównej trasy komunikacyjnej E-75. Zjeżdżając z obwodnicy Trójmiasta na węźle Rusocin dojedziecie Państwo do nas w niespełna 3 minuty.