1998
Historia
DuchService
Zakład powstał w 1998 roku a założycielem firmy jest Artur Duch. Od początku działania można zaobserwować prężny rozwój firmy, który zawdzięczamy doświadczeniu w naprawch blacharskich i lakierniczych. W początkowym okresie swojej działalności zakład świadczył usługi naprawy samochodów w małym garażu w Gdańsku Orunii przy ulicy Zawiejskiej. W 2008 roku wybudowano warsztat samochodowy z prawdziwego zdarzenia, który jest w ciągłej rozbudowie celem zaspokojenia potrzeb i oczekiwań coraz bardziej wymagających klientów.
Image module

Firma DuchService Centrum Naprawy Samochodów posiada 19-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

co pozwala na zapewnienie, że jest Partnerem na miarę Państwa oczekiwań.
SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

Jakość, bezpieczeństwo, solidność i fachowość!

To nasze cele, których strzegą wykwalifikowani pracownicy naprawiający Państwa pojazdy z zamiłowania i Partnerzy biznesowi oferujący produkty najwyższej jakości przyjazne użytkownikom.

Spełniamy wszystkie normy i wymogi techniczne wysoko oceniane przez Specjalistów Branży Samochodowej. Abyście Państwo mogli być pewni, że wszystko robimy z myślą o naszych klientach zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

Nasz Zakład
Bliżej niż myślisz!
Położenie zakładu jest bardzo korzystne, znajduje się on bowiem w odległości ok. 200 metrów od głównej trasy komunikacyjnej E-75 pomiędzy Pruszczem Gdańskim a Tczewem, ponadto istnieje drugi bardzo dogodny dojazd z Obwodnicy Trójmiejskiej.